107,6 FM

W tym tygodniu…(28.01-3.02.2019)

Tradycyjny Dzień Życia Konsekrowanego organizowany jest tym razem w Opolu dla dwóch diecezji. Podajemy też inne wydarzenia, które odbędą się w najbliższych dniach.

Spotkanie dla członków zgromadzeń zakonnych, instytutów świeckich i dziewic konsekrowanych diecezji opolskiej i gliwickiej odbędzie się 2 lutego w kościele seminaryjnym w Opolu. Rozpoczęcie o 10.15. Szczegóły TUTAJ

W tym tygodniu planowany jest także koncert ewangelizacyjny ks. Kuby Bartczaka w Sośnicy, czuwanie w sanktuarium w Lubecku, warsztaty o poczuciu wartości w Gliwicach, spotkanie dla zainteresowanych wyjazdem na misje w Reptach Śląskich oraz comiesięczny Eucharystyczny Wieczór Uwielbienia w Zaborzu.

Szczegóły wydarzeń w naszej rubryce Zaproszenia na: gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama