107,6 FM

Nieruchome schody na dworcu PKP w Katowicach

Ruchome schody na katowickim dworcu są od dwóch lat... nieruchome. Właścicielowi PKP S.A. nie spieszno do naprawy. Akcja "Ludziki naprawiają ruchome schody" ma pokazać absurd sytuacji.

Klocki mają naprawić ludzkie schody? To happening zwracający uwagę na absurd sytuacji.   Klocki mają naprawić ludzkie schody? To happening zwracający uwagę na absurd sytuacji.
Agnieszka Skrzypczyk / Radio eM
Czy ktoś wreszcie naprawi ruchome schody na katowickim dworcu? Właścicielem felernego wynalazku jest spółka PKP S.A., która schody próbuje naprawić już od dwóch lat. Na razie - bezskutecznie.

Tłumaczył Michał Stilger, rzecznik PKP S.A. Jak dodaje Ewa Lipka z katowickiego magistratu, miasto chce  aktywnie włączyć się w naprawę schodów.

Dziś o godz. 11:00 na dworcu zaplanowano hapenning pt. "Ludziki naprawiają schody ruchome".  - Klocki lego niech zajmą się niekończącą się naprawą schodów - mówi aktywista, Jacek Malinowski.

O słynnych już ruchomych-nieruchomych schodach powstała też piosenka - jej autorem jest K O N T E K S T U WYRWA.

Schody na dworcu w Katowicach od dwóch lat są nieczynne   Schody na dworcu w Katowicach od dwóch lat są nieczynne
Agnieszka Skrzyczpczyk / Radio eM
> Posłuchaj całego utworu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama