107,6 FM

03.03.19 Pokazuj mi świat, tato

Nie zostawiaj mnie, ale naucz się ze mną żyć.


03.03.19 Pokazuj mi świat, tato   Tato z synem. https://szklanymur.pl/projekty/pokazuj-mi-swiat-tato/ O projekcie dotyczącym relacji na linii ojciec, dziecko autystyczne będzie w tej audycji, wcześniej jednak Anna Pawelec o detoksie przed dniem kobiet.

Dlaczego ojcowie uciekają, gdy pojawia się na świecie niepełnosprawne dziecko i jak ojcowie dzieci autystycznych uczą się dobrych relacji od ojców hiszpańskich?

I jeszcze o tym, co Biblia mówi o wychowaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy