107,6 FM

Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia

O tytuł Bohatera Katechezy w tym roku walczyć u nas będzie osiem osób - sześciu katechetów świeckich, jeden ksiądz i jeden zakonnik.

Kandydatów do udziału w konkursie można było zgłaszać do 11 marca. Później byli zatwierdzani przez kapitułę plebiscytu. Drugi etap, czyli głosowanie na Facebooku (Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej), potrwa od 1 kwietnia do końca maja.
Głosować można tylko jeden raz - przez kliknięcie „lubię to” lub „super”. Kapituła na podliczenie głosów i zatwierdzenie wyników ma pięć dni. Katecheta, który otrzyma największą liczbę głosów do 31 maja do godz. 23.59:59, otrzyma tytuł Bohatera Katechezy Diecezji Gliwickiej 2019.
Plebiscyt organizuje Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Jego celem jest między innymi poszukiwanie autorytetów
- światłych nauczycieli, gorliwych wychowawców młodzieży. W naszej diecezji jest to trzecia edycja. W poprzednich latach zwyciężyli o. Krzysztof Wrzos, oblat (2017 rok) i Damian Pelczarski (2018 rok). Dwa lata temu kandydatów było trzynastu, a w zeszłym roku - piętnastu.

Kandydaci

Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Weronika Adamek, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Tarnowskich Górach. Materiały organizatora Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Ojciec Lotar Czora, Szkoła Podstawowa nr 36 w Gliwicach. Materiały organizatora Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Anna Lyszczyna, V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach. Materiały organizatora

 

Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Jan Maniura, Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu. Materiały organizatora Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Krzysztof Mączyński, VIII Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach. Materiały organizatora Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Adam Pietryga, Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu. Materiały organizatora Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Ks. Robert Potempa, V Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach. Materiały organizatora Głosowanie zaczyna się 1 kwietnia   Anna Wojtun, Szkoła Podstawowa nr 6 w Pyskowicach. Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama