107,6 FM

Sale w szpitalach w Bytomiu i Chorzowie z nowym blaskiem

Nowy blask zyskały: oddział położniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu i pracownia USG w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Oddział położniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu   Oddział położniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu
Agata Nurek / Radio eM

Wszystko dzięki wolontariuszom Tauronu, którzy w ramach akcji Uwalniamy Mega Moc malowali szpitalne korytarze. Łącznie udało im się odnowić 4 oddziały w kilku województwach i dom dziecka w Opolu. Dziś spotkali się w Bytomiu by wspólnie z personelem medycznym podsumować akcję.

- mówiła Iwona Kozak-Darmas - prowadząca oddziału położniczego. 14 pędzli, 130 litrów farby i nieco ponad cztery weekendy – tyle potrzebowali wolontariusze, by pomóc. W sumie akcji wzięło udział ok. 50 osób.

W sumie wspólnymi siłami udało się pomalować 500 metrów kwadratowych szpitalnych sal.

Oddział położniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu   Oddział położniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu
Agata Nurek / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama