107,6 FM

III edycja TopOffFestiwalu już 8 kwietnia w Tychach!

W poniedziałek 8 kwietnia w Tychach rozpocznie się III edycja TopOffFestiwalu.

III edycja TopOffFestiwalu   III edycja TopOffFestiwalu
Agnieszka Skrzyczpczyk / Radio eM

Sześć spektakli konkursowych, pokaz mistrzowski i jedno premierowe przedstawienie w siedmiu różnych odsłonach. Tak zapowiada się III edycja TopOffFestiwalu. Przegląd ruszy w poniedziałek (8 kwietnia)  w Tychach. - Laureatów poznamy 13 kwietnia - mówi Łukasz Drewniak, dyrektor programowy festiwalu.

Na uwagę zasługuje przedstawienie premierowe Ewy Rysovej pt. 'Siedem kresek'. Spektakl będzie wystawiany codziennie od 8 do 14 kwietnia - za każdym razem inaczej - mówi reżyserka.

Laureatów konkursu poznamy 13 kwietnia. Bilety w cenie 10 i 20 zł są dostępne w kasie Teatru Małego i na ticketportal.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama