107,6 FM

 • NICK
  03.04.2019 09:28
  Jak to komu zależy? Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami w GN, i od razu widać. Zawsze te same osoby (czasami z różnymi nickami) co podważają naukę katolicką oraz promują skrajnie lewicowo-liberalny światopogląd. Nie przypadkiem prezentują tutaj swoje opinie, przecież to jasne dla każdego.
 • NICK
  03.04.2019 09:29
  Dodam także że im bardziej JPII jest atakowany przez ludzi złych, tym bardziej potwierdza się jego świętość.
 • uu
  03.04.2019 19:52
  Abp Jędraszewski w Kalwarii Zebrz.: "hasło "zero tolerancji" nie jest zgodne z nauczaniem Kościoła. Jest ono bowiem bliskie systemom totalitarnym. Obowiązywało w faszyzmie, wobec Żydów i doprowadziło do Holocaustu. Obowiązywało też w systemie bolszewickim wobec wrogów ludu. Język Kościoła jest zaś inny, pełen miłosierdzia, także wobec sprawców przemocy".
 • Gość Marek
  05.04.2019 11:31
  Świętość to chyba nie znaczy bezgrzeszność, a tym bardziej nieomylność (co innego nieomylność papieska). Inna sprawa, że po zniesieniu urzędu "advocatus diaboli" pewność dokładności procesu kanonizacyjnego już nie jest taka sama. Kto zatwierdza kanonizacje? Papież. Ale robi to na podstawie czysto ludzkich danych oraz cudu. Jednak wymagania wobec ludzkiej sumienności i zebraniu wszystkich argumentów nie tylko za ale i przeciw zostały osłabione.
  doceń 10

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama