107,6 FM

GKS Katowice rozszerza sportową akademię. Nie tylko piłka nożna

GKS Katowice tworzy wielosekcyjną akademię sportową. Rozwój czeka sekcje: tenisową, siatkarską i hokejową. Tym samym katowicki klub rozszerza swoją działalność dotyczącą szkolenia dzieci.

W klubie funkcjonuje już od pięciu lat akademia piłkarska. Teraz katowicki klub ogłosił poszerzenie szkolenie o kolejne roczniki w  sekcjach: tenisowej, siatkarskiej i hokejowej. W tej ostatniej trenuje już 9-letni Kacper, który wymienia elementy stroju hokeisty:

- tłumaczył Waldemar Bojarun, wiceprezydent Katowic, które posiadają większość udziałów w GKS-ie.

Wciąż najpopularniejsza jest sekcja piłkarska. Reporter Radia eM dowiedział się jednak od młodych futbolistów, że wcale nie zamierzają wiązać całej kariery z katowickim klubem:

Obecnie w akademii trenuje już ponad 1000 dzieci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama