107,6 FM

31.03.2019 | Mój post - twój posiłek

W IV. Niedzielę Wielkiego Postu ponownie zachęcamy o pomocy misjonarzom.

Ks. Maciej Miąsik, kombonianin, w Radiu eM   Ks. Maciej Miąsik, kombonianin, w Radiu eM

Misjonarz kombonianin ks. Maciej Miąsik zapoznaje nas z akcją Mój Post-Twój Posiłek.

Zaoszczędzone środki na koniec Wielkiego Postu należy przesłać na konto: ING Bank Śląski: 27 1050 1445 10000022 8669 0751 (z dopiskiem „MÓJ POST - TWÓJ POSIŁEK”), przekazem pocztowym (także z dopiskiem: „MÓJ POST - TWÓJ POSIŁEK”) na adres Misjonarze Kombonianie, ul. Skośna 4, skr. poczt. 21, 30-383 Kraków. Wszelkie pytania dotyczące akcji można kierować na adres: ruchtucum@gmail.com.

W magazynie misyjnym wracamy też do 24 marca - wtedy obchodziliśmy Dzień Misjonarzy Męczenników. Dzień ten powstał z inicjatywy młodzieżowego ruchu Papieskich Dzieł Misyjnych we Włoszech i od roku 1993 obchodzony jest w dniu 24 marca, w rocznicę zamordowania abp. Oskara Romero.

Męczennicy z Pariacoto   Męczennicy z Pariacoto
FOTOREPRODUKCJA: HENRYK PRZONDZIONO / FOTO GOSC
HENRYK PRZONDZIONO

Aleksander Siemonow - Rosjanin z Kartą Polaka, katolik ochrzczony w Prawosławnej Cerkwi, kolporter Gościa Niedzielnego i słuchacz Radia eM - opowiada o kościele na Białorusi, ewangelizacji i potrzebie dostępu do dobrej książki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy