107,6 FM

07.04.19 Te okropne porządki

Jak sprawić, by się same zrobiły? Nie, tak się nie da, ale można namówić do współdziałania dzieci.

Zanim jednak powiemy, jak przekonać dziecko do dbania o swój pokój kilka słów o wega dziecku. Oto młody człowiek wraca do domu i obwieszcza, że odtąd będzie wegetarianinem. Problem, czy drobna kosmetyka w kuchni?

Zbliżają się święta i pora najwyższa na zrobienie porządków. Tylko jak temu podołać, gdy wokół biegają dzieci? Najlepiej zaprosić je do współpracy.

Biblia a wychowanie? Tak w Piśmie Świętym mamy sporo podpowiedzi dotyczących mądrego postępowania z dzieckiem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy