107,6 FM

Konferencja i dzień jedności SNE

W Zabrzu odbędzie się konferencja i dzień jedności SNE. Gośćmi spotkania będą m.in. bp Andrzej Siemieniewski, Jacek Weigl, Witek Wilk.

Konferencja organizowana przez Szkołę Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej jest jednocześnie dniem jedności tej wspólnoty z jej filiami (jest ich 17) i federacjami. #DzieńJednościSNE to spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a jego temat brzmi: "Uczeń – Misjonarz w mocy Ducha Świętego".

Gośćmi konferencji będą bp Andrzej Iwanecki z diecezji gliwickiej, który będzie mówił o jedności w Kościele, oraz bp Andrzej Siemieniewski, biskup pomocniczy diecezji wrocławskiej, który wygłosi konferencję nt. "Uczniostwo w świetle Dziejów Apostolskich".

Oprócz tego w programie są wystąpienia ks. Artura Sepioły, przewodniczącego senatu Ogólnopolskiego Porozumienia Dyrektorów Katolickich Kerygmatycznych SNE i szefa Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji kurii gliwickiej ("Uczeń-misjonarz we wspólnocie SNE"), Michała Świderskiego, założyciela portalu DotykBoga.pl, lidera SNE diecezji gliwickiej, twórcy Wieczorów Uzdrowienia i Mocy ("Zdobywanie Ziemi dla Chrystusa: uczeń w błogosławionej codzienności"), Jacka Weigla z warszawskiej wspólnoty Chefsiba, założyciela i lidera Apostolskiego Ruchu Wiary ("Słowo Boże jako fundament uczniostwa i misji") oraz Witka Wilka, który od ponad 20 lat głosi Ewangelię w różnych częściach świata, założyciela razem z żoną kilkunastu wspólnot ("Ewangelizacja w Mocy Ducha Świętego").

Konferencja odbędzie się w sobotę 27 kwietnia od 9.00 do 22.00 w hali MOSiR w Zabrzu (ul. Matejki 6). Głównym punktem spotkania będzie Eucharystia, o 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego, a na zakończenie Wieczór Uzdrowienia i Mocy (jest możliwość uczestnictwa tylko w tym punkcie programu).

Szczegóły i zapisy na: dzienjednosci.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama