107,6 FM

Koleje Śląskie: Światowy Dzień Książki i początek akcji bookcrossingowej. Książki umilą czas podróży

Dziś Światowy Dzień Książki. Z tej okazji w Kolejach Śląskich zainaugurowano akcję bookcrosingową. Do czytania w podróży zachęcają pracownicy Kolei Śląskich.

Koleje Śląskie ten rok obchodzą pod znakiem szeroko pojmowanej kultury, przygotowując dla podróżnych niespodzianki z zakresu: muzyki, historii, sztuki, teatru i literatury. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Książki. Z tego powodu sam prezes spółki - Wojciech Dinges w jednym z pociągów czytał swoją ulubioną lekturę.

Dzisiaj w składach Kolei Śląskich pojawiły się także książki - to na inaugurację akcji bookcrossingowej. Wszyscy pasjonaci literatury podróżujący koleją mogą dziś także otrzymać oryginalną zakładkę do książek. Przypomnijmy, partnerem akcji jest Radio eM.

Słuchaj też: Światowy Dzień Książki w Kolejach Śląskich

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama