107,6 FM

 • robak
  24.04.2019 22:06
  najpierw 5 , 10 ,15 aż do 30 minut - jak trudno jest wtrwać w ciszy - nie mówiąc już o tym iż moja myśl ma być skierowana na Boga - inaczej to się nazywa modlitwa Jezusowa - tego uczą cały czas wielcy swięci kościoła katolickiego - bodajże najlepiej ujmuje to sw teresa od Jezusa . z 24 godzin można oddać Bogu chociaż 30 minut - nic nie mówiac o niczym nie myśląc - wedle słów św teresy - modlitwa to nic innego jak przyjacielskie przebywanie z Panem . pozdrawiam.
  doceń 2
 • Amadeusz
  25.04.2019 11:29
  Kocham ciszę, mieszkanie w ciszy. Najlepiej wówczas uświadamiać sobie zanurzenie w obecności Ducha Świętego, jak w wodzie:)
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama