107,6 FM

Polacy nie chcą "małżeństw homoseksualnych"

Mimo że Wiosna Roberta Biedronia domaga się legalizacji "małżeństw homoseksualnych", Polacy wciąż uważają inaczej; prawie połowa z nas nie chce, aby osoby tej samej płci mogły zawierać ze sobą małżeństwa - podaje w środę "Super Express".

Czterdzieści sześć procent ankietowanych w sondażu dla SE oceniło, że osoby homoseksualne nie powinny mieć w Polsce możliwości zawarcia małżeństwa. Przeciwnego zdania było 38 proc. badanych, którzy uważają, że osoby homoseksualne powinny mieć takie prawo, a odpowiedź "nie wiem" wybrało 16 proc. "Dla rodaków małżeństwo to wciąż związek kobiety i mężczyzny" - podsumowuje dziennik.

Badanie dla SE przeprowadził Instytut Badań Pollster w dniach 4-6 kwietnia na próbie 1094 dorosłych Polaków.

« 1 »
 • Piotr
  24.04.2019 16:19
  I to jest tragiczny dowód że Polska odchodzi od Boga. Nie należy prześladować homoseksualistów ale nie wolno zgadzać się na grzech! W tym przypadku akceptacja tzw. małżeństw homo to grzech cudzy i to ciężki grzech!
  doceń 12
 • Margola
  25.04.2019 08:27
  Homoseksualizm to cierpienie i choroba niezależnie od tego, co myślą ideolodzy. Chorobę się leczy. Chorych otacza opieką a nie legalizuje.
 • Anonim (konto usunięte)
  27.04.2019 21:41
  Mam dwa pytania. Kto ze zwolenników tzw. małżeństw homoseksualnych może mi zagwarantować, że nie będzie dalszego ciągu? Przykłady tego "co dalej" zrealizowały się już w wielu państwach? Włącznie z zlecaniem czynów, które w polskim prawie wyczerpują ustawowe znamiona pedofilii? 2. Czy zagwarantujecie, że nie dojdzie do prześladowań wiary, to początku końca religijnej wolności? Przykłady, patrz pytanie 1. PS A nie dałoby by rady porozmawiać "po chłopsku", odsyłając w diabły ideologię?
  doceń 2
 • GOŚĆ
  29.04.2019 14:04
  Beata Wieczorek - Homoseksulizm. Przegląd światowych analiz i badan. Przyczyny, objawy terapia, aspekty społeczne.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama