107,6 FM

 • Piotr
  28.04.2019 21:46
  Ksiądz arcybiskup powiedział prawdę. Wreszcie prawda a nie nieustanne przepraszanie Kościoła za to że istnieje. Czytałem już bzdury autorstwa ateistów że księża to pedofile. Ignorują fakt że dotyczy to nielicznych duchownych i przypisują winę całemu Kościołowi. Boże dzięki Ci że dałeś nam takiego biskupa!
  doceń 1
 • M.Migas
  29.04.2019 06:29
  Zgadzam się, ale by to wszystko zrealizować na chwałę bożą, kościół powinien miłosiernie i konsekwentnie usuwać księży, którzy ulegli seksrewolucji - zarówno tych homoseksualnych, jak i tych utrzymujących partnerki, czy hulaszczy tryb życia.
  doceń 2
 • kota
  29.04.2019 16:51
  Rozbudowana liturgia,długie kazanie,zimno, deszcz - to przecież niemiłosierne.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama