107,6 FM

Zacznij biegać z nami i AWF Katowice!

Razem ze specjalistami przygotowaliśmy dla Was specjalny video-poradnik o tym, jak efektywnie przygotować się do biegania. Premiera już dziś wieczorem.

Chcesz biegać, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę? A może biegasz już od jakiegoś czasu, ale nie widzisz postępów? Razem ze specjalistami z AWF Katowice i Wataha Running przygotowaliśmy dla was miniserial, z którego dowiecie się o najważniejszych aspektach treningu biegacza.

Jak się przygotować do Górskiego Biegu Frassatiego?
Gość Niedzielny

W 6 krótkich odcinkach eksperci opowiedzą o tym, że efektywny trening biegacza to nie tylko dziesiątki czy setki przebiegniętych kilometrów, ale również dieta, ćwiczenia siłowe, odpowiednia regeneracja, świadomość stanu zdrowia swojego organizmu, a w przypadku biegaczy startujących w zawodach również odpowiednie planowanie i taktyka biegu. Będą też praktyczne porady jak skutecznie trenować podbiegi i zbiegi

Odcinki są krótkie, trwają około 2 minut i pokazują jak duże znaczenie w treningu biegacza ma poszerzenie go o inne elementy. To nie jest obszerna monografia, ale skondensowana wiedza, która ma zwrócić naszą uwagę na to, o czym czasami zapominamy, a co może mieć kluczowe znaczenie, jeśli chcemy, by sport miał pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Jak się przygotować do biegu górskiego? Badania i testy wydolnościowe
Górski Bieg Frassatiego

Premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce dziś, w piątek (17 maja) o godzinie 20:00 na kanale youtube Gościa Niedzielnego oraz równolegle na kanale youtube Górskiego Biegu Frassatiego - imprezy organizowanej wspólnie przez "Gościa Niedzielnego" i "Radio eM", która odbędzie się już 15 czerwca w Międzybrodziu Bialskim, w sercu Beskidu Małego. Już teraz zapraszamy do subskrybowania naszych kanałów i obserwowania fanpage'a biegu na Facebooku.

 

« 1 »
  • wierny czytelnik
    17.05.2019 09:40
    AWF Katowice dobrze przygotowuje sportowców. Prawie połowa złotych medalistów mistrzostw świata lekkoatletyki jest z katowickiego AWFu.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama