107,6 FM

Podziel się swoim wspomnieniem o papieżu

40 lat temu po raz pierwszy w Polsce, a 20 lat temu w Gliwicach! Zbliżają się rocznice dwóch ważnych pielgrzymek św. Jana Pawła II do ojczyzny. Czekamy na Wasze wspomnienia i zdjęcia!

Cała Polska przygotowuje się do uczczenia 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do ojczyzny. Z kolei diecezja gliwicka szczególnie czeka na 20. rocznicę wizyty papieża w Gliwicach.

Obie daty przypadają już za kilka tygodni - 6 czerwca minie 40 lat od pierwszego spotkania Jana Pawła II z mieszkańcami Śląska w Częstochowie, a 17 czerwca będziemy wspominać niespodziewaną wizytę papieża w Gliwicach, która planowo miała odbyć się dwa dni wcześniej.

W związku z tymi wydarzeniami czekamy na Wasze wspomnienia! Zwłaszcza jeśli byłaś/byłeś wśród półmilionowego tłumu na płycie gliwickiego lotniska podczas spotkania z Janem Pawłem II bądź na nieszporach odprawionych 15 czerwca 1999 r., przyślij nam zdjęcia i/lub napisz to, co najbardziej zapadło Ci w pamięć i w serce.

Fotografie i wspomnienia - nawet krótkie, kilkuzdaniowe opisy prosimy przesyłać na adres: gliwice@gosc.pl.


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media,
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich - w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.
Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama