107,6 FM

Gliwice: urzędnicy pytają mieszkańców o strefę płatnego parkowania

Strefa Płatnego Parkowania poddana ocenie mieszkańców. Tak jest od teraz w Gliwicach. W Urzędzie Miasta stworzono specjalną ankietę, w której każdy może wypowiedzieć się np. na temat opłat za miejsca parkingowe.

Gliwiccy urzędnicy pytają mieszkańców o Strefę Płatnego Parkowania. W tym celu stworzyli specjalną ankietę, w której każdy może wypowiedzieć się co chciałby zmienić, jakie ma pomysły na jej funkcjonowanie, a także ocenić wysokość opłat za miejsca postojowe. Przypomnijmy - Strefa Płatnego Parkowania działa w Gliwicach od 2015 roku i obejmuje ścisłe centrum miasta. Mówi Jadwiga Jagiełło-Stiborska - rzecznik Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach:

Ankieta jest dostępna m.in. na stronie Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach. Można ją wypełnić do 6 czerwca. Co o strefie płatnego parkowania myślą mieszkańcy?

Zobacz stronę internetową, gdzie urzędnicy w Gliwicach pytają mieszkańców o strefę płatnego parkowania

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama