107,6 FM

Ogarniamy tydzień

Rozpoczęły się już wydarzenia związane z 20. rocznicą wizyty Jana Pawła II w Gliwicach.

Najważniejsze spotkania odbędą się 15 i 17 czerwca. W sobotę spotkanie na placu Krakowskim z rodzinnym malowaniem i występami różnych wykonawców. Natomiast wieczorem w Kinie Amok-Scena Bajka koncert w zupełnie innym poetycko-refleksyjnym charakterze.

W poniedziałek 17 czerwca w gliwickiej katedrze zaplanowane jest diecezjalne dziękczynienie - Msza pod przewodnictwem bp. Jana Kopca, a po niej koncert w wykonaniu AZM Politechniki Śląskiej.

W ramach tych obchodów odbędzie się również pielgrzymka rodzin do sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach.

A w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku przejdzie ulicami Zabrza i zakończy się przy krzyżu papieskim na osiedlu Kopernika. Tam na finał koncert zespołu niemaGOtu.

Szczegółowy program planowanych wydarzeń w 20. rocznicę spotkania z Janem Pawłem II można znaleźć TUTAJ.

A już jutro w Zabrzu kolejna modlitwa za Zabrze. Tym razem odbędzie się w kościele św. Antoniego.

Natomiast w czwartek w sanktuarium Matki Bożej Lubeckiej zaplanowana została modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Szczegółowe informacje o tych i innych wydarzeniach na naszej stronie: gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama