107,6 FM

Darmowy dostęp do Biblii Audio

Twórcy najdłuższego słuchowiska w Europie przygotowali niespodziankę dla 10 tys. osób.

Biblia Audio to 113 godzin słowa Bożego, interpretowanego przez polskich aktorów. W ubiegłym tygodniu twórcy projektu otrzymali Nagrodę Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” im. Włodzimierza Pietrzaka. Przyznanie wyróżnienia za doniosłe osiągnięcia w działalności formacyjnej, kulturalnej i społecznej wiązało się z gratyfikacją finansową w wysokości 10 tys. zł. Twórcy projektu postanowili przeznaczyć te pieniądze na 10 tys. kuponów rabatowych do aplikacji mobilnej. – Kupon rabatowy upoważnia do korzystania z Biblii Audio superprodukcji za darmo na wieki wieków amen – tłumaczy „Gościowi” Krzysztof Czeczot, pomysłodawca i realizator projektu.

Aby pobrać bezpłatny kupon należało wejść na stronę internetową www.bibliaaudio.pl/promocja. Po wpisaniu adresu e-mail został wygenerowany kod, którzy można było wykorzystać po zainstalowaniu aplikacji.

Od redakcji: Wszystkie kupony rozeszły się błyskawicznie, choć twórcy akcji wyznaczyli czas do 16 czerwca br. Cóż, tylko się cieszyć, że zainteresowanie słowem Bożym jest aż tak wielkie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
 • Basia
  11.06.2019 19:38
  Wszystkie kody wykorzystane.
  doceń 3
 • Nutka
  11.06.2019 21:24
  Biblię Audio można pobrać za darmo w plikach na komputer. Z tym, że każda księga to jedno nagranie, nie ma podziału na rozdziały.
  doceń 1
 • Obserwator
  12.06.2019 08:36
  Pamiętam początki tej akcji. Założenie było takie , że ma to być projekt bezpłatny. Pozyskano nawet środki w wysokości chyba 1.800.000 zł . Niestety z tego co widać mamona znowu rządzi.
  doceń 12
 • Biblia
  16.09.2019 00:13
  Biblia Audio już nie za darmo a szkoda
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama