107,6 FM

Mysłowice: tłumy na koncercie ekumenicznym "Bądź jak Jezus!"

W uroczystość Bożego Ciała w Mysłowicach tradycyjnie wybrzmiało uwielbienie. W Parku Słupna zapanowała muzyka chrześcijańska. Na koncercie "Bądź jak Jezus!" były tłumy, nie tylko z województwa śląskiego.

Wielkie święto muzyki chrześcijańskiej trwało w Mysłowicach od godzin popołudniowych. Na scenie zagrali: Blanca, Dan Bremnes, Kanaan, CSM Worship, Iwona Pietrala z zespołem, Let Him Run, czy Sąsiedzi +. Koncert ekumeniczny "Bądź jak Jezus!" zgromadził ludzi z całego regionu, ale nie tylko. Na miejscu był Mateusz Kornas:

Mysłowice: tłumy na koncercie ekumenicznym "Bądź jak Jezus!"   Iwona Pietrala z zespołem Mateusz Kornas / Radio eM

"Bądź jak Jezus!” to koncert ewangelizacyjny, który gromadzi chrześcijan z całej Polski. Po raz pierwszy odbył się w 2010 roku.

Mysłowice: tłumy na koncercie ekumenicznym "Bądź jak Jezus!"   Koncert "Bądź jak Jezus!" w Mysłowicach Mateusz Kornas / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama