107,6 FM

Ruda Śląska: szczegółowe kontrole transportu na A4. Mamy galerię! przejdź do galerii

To były drobiazgowe kontrole na autostradzie A4 w Rudzie Śląskiej. Zarówno na stacji Wirek, jak i Halemba inspektorzy z ośmiu państw Unii Europejskiej sprawdzali transport materiałów niebezpiecznych.

Międzynarodowa kontrola towarów niebezpiecznych odbyła się dziś na Autostradzie A4 na wysokości Rudy Śląskiej. Pojazdy przewożące paliwa, takie jak gazy czy olej napędowy były szczegółowo sprawdzane przez Inspekcję Transportu Drogowego, nie tylko z Polski, ale też z innych krajów Unii Europejskiej. Pod lupę inspektorów trafił m.in. transport pana Bogdana:

Wspólne działania kontrolne w zakresie towarów niebezpiecznych prowadzą na stacjach Wirek oraz Halemba inspektorzy z ośmiu państw Unii Europejskiej.

Paweł Helmrich z Inspekcji Transportu Drogowego w Rzeszowie mówi o tym, jakie nieprawidłowości wykazała jedna z kontroli:

Kontrola dotyczyła przewozu butli z gazem. Kontrole odbywały się dziś na stacjach Wirek i Halemba w Rudzie Śląskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama