107,6 FM

Co w numerze? #31

Bp Andrzej Iwanecki o świętych Piotrze i Pawle: „Ci wielcy apostołowie uczą nas, na czym polega współpraca”.

W najnowszym numerze Gościa Gliwickiego relacje z ważnych wydarzeń diecezjalnych i międzydiecezjalnych: uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła w katedrze, połączonej z jubileuszami kapłańskimi, odpustu w sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy i pielgrzymki mężczyzn na Górę Świętej Anny.

Międzydiecezjalny charakter miały także rekolekcje dla organistów w Kokotku i posłanie świeckiej misjonarki z Lublińca do Boliwii.

Ponadto zachęcamy do przeczytania o konsekracji wdowy, nowennie w trudnej sytuacji dla Kościoła w Polsce oraz – jak zawsze – zapowiedzi wydarzeń.

W tym numerze rozpoczynamy też nasz wakacyjny cykl o symbolach chrześcijańskich w kościołach. Na początek wyjaśnienie znaczenia baranka w sztuce religijnej.

Nowy numer Gościa Gliwickiego na 7 lipca jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama