107,6 FM

07.07.2019 | Burkina Faso potrzebuje pomocy

Burkina Faso to afrykański kraj pogrążony w chaosie, nie zaznający spokoju od lat. Jak w czasie wojny i konfliktów radzą sobie mieszkający tam ludzie? - o tym w magazynie misyjnym.

07.07.2019 | Burkina Faso potrzebuje pomocy   Przyjaciele Burkiny Faso: Iwona Nawrot, Lucjan Buchalik i Damian Pomocka Agnieszka Skrzypczyk / Radio eM

W połowie maja czterech katolików zostało zabitych przez grupę terrorystów podczas procesji na północy Burkiny Faso w Afryce Zachodniej. O tym, jak bardzo ten kraj potrzebuje naszej pomocy opowiadają Iwona Nawrot, Lucjan Buchalik i Damian Pomocka.

07.07.2019 | Burkina Faso potrzebuje pomocy   Dzieci z Burkina Faso Michał Panicz

W ramach cyklu ŚWIADKOWIE WIARY poznajemy bliżej kardynała Adama Kozłowieckiego i wybieramy się z nim do ukochanej Zambii.

Kardynał Adam Kozłowiecki   Kardynał Adam Kozłowiecki

A teraz kilka ciekawostek o Zambii. W tym kraju przebywa wielu misjonarzy archidiecezji katowickiej, m. in. pracujący tam ponad 30 lat ks. Waldemar Potrapeluk, a także ks. Piotr Kołcz.

07.07.2019 | Burkina Faso potrzebuje pomocy   Sierpień 2010. Zambia. Zebry w Parku narodowym Luangwa Krzysztof Błażyca /Foto Gość Krzysztof Błażyca /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy