107,6 FM

Co w numerze? #32

Janusz Cuber z kamienicy, w której doszło do wybuchu: - "Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij" - jak się to zaczęło, żona i ja cały czas to powtarzaliśmy.

Wybuch w budynku przy ul. Katowickiej w Bytomiu to jeden z głównych tematów najnowszego numeru "Gościa Gliwickiego". Z okazji wspomnienia św. Kamila, patrona chorych, można przeczytać w nim także o początku posługi zakonu kamilianów na Śląsku i dziejach tarnogórskiej lecznicy na Galgenbergu. Zamieszczamy też reportaż z bytomskiego jarmarku staroci "Kup coś do chaty!" i informację o dokumentowaniu witraży w kościołach diecezji.

W tym numerze także drugi odcinek naszego wakacyjnego cyklu o symbolach chrześcijańskich w kościołach. Tym razem o pelikanie.

Jak zwykle – mimo sezonu ogórkowego – garść bieżących wiadomości i zapowiedzi wydarzeń.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" na 14 lipca jest dostępny w wydaniach papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama