107,6 FM

"Fakt": Na ubraniu ojca 5-letniego Dawida znaleziono krew chłopca

W aucie i na ubraniu ojca 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego znaleziono mnóstwo krwi i ślady moczu; badania wykazały, że należą do chłopca - podaje wtorkowy "Fakt".

Jak podała gazeta, jeden z jej dziennikarzy dotarł do "informacji ze źródeł zbliżonych do prokuratury", z których wynika, że 5-letni Dawid z Grodziska Mazowieckiego nie żyje. Mają o tym świadczyć liczne ślady krwi i moczu dziecka w skodzie nalężącej do Pawła Ż. Tym autem w środę ojciec zabrał chłopca w nieznanym kierunku, a potem zostawił samochód i rzucił się pod pociąg.

Podobne ślady znaleziono także na ubraniu martwego mężczyzny. W tej chwili śledczy analizują próbki ziemi, liści i trawy z odzieży Pawła Ż. "Mają nadzieję, że dzięki temu uda się ustalić miejsce, w którym jest chłopiec" - pisze gazeta.

« 1 »
  • Anonim (konto usunięte)
    16.07.2019 09:12
    Skoro już jest dementi, to po co ta informacja dalej na forum??
    doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama