107,6 FM

20.07.19 | Mikrofon w Zbiorniki Nurkowe Pszczyna przejdź do galerii

W Magazynie Ekstremalnym pora na kolejną wakacyjna przygodę. Po locie samolotem i wspinaniu się na jurajskich skałach przyszedł czas na...głębiny!

Justyna Stolfik - Binda próbuje swoich sił w nurkowaniu a wspierają ją w tym burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz nurkowie ze Zbiorniki Nurkowe Pszczyna.

Co ma wspólnego Pszczyna z nurkowaniem? Wyjaśnia burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol:

 Nie taki nurek straszny, jak wygląda - przymiarki stroju nurka przez Justynę Stolfik-Bindę:

20.07.19 | Mikrofon w Zbiorniki Nurkowe Pszczyna   Justyna Stolfik-Binda /Radio eM

Pierwsze oddechy pod wodą:

Jeszcze o nurkowaniu:

W Magazynie Ekstremalnym mamy kolejną odsłonę naszego konkursu. Tym razem trzeba wymyślić hasło, lub wierszyk w jakikolwiek sposób łączące nurkowanie i Radio eM i wysłać nam je sms-em na nr 7168 w treści na początku wpisując słowo EMKA.  Koszt sms-a to 1,23 zł brutto, a nagroda to voucher na trzy noclegi dla maksymalnie 4-osobowej rodziny w luksusowych apartamentach VISIT Zakopane. Na sms-y czekamy do piątku, do godz.12, a zwycięzcę ogłosimy jak zwykle w sobotnim Magazynie Ekstremalnym.

20.07.19 | Mikrofon w Zbiorniki Nurkowe Pszczyna  
« 1 »

O audycji

Sobota, 9.00 - Magazyn ekstremalny

Sobota, 9.00 - Magazyn ekstremalny  

"Wakacje to czas nie tylko odpoczynku , ale i przygody. Tej nie zabraknie także na 107,6 fm. W każdą wakacyjną sobotę Justyna Stolfik- Binda z mikrofonem Radia eM  poszukiwać będzie ekstremalnych doznań. I tak , razem z nią będziemy na lądzie i w powietrzu, w wodzie i pod wodą, wysoko i głęboko, mniej lub bardziej wyczynowo.... -  zawsze jednak na terenie województwa śląskiego, bo jak się okazuje nie trzeba daleko szukać by przeżyć prawdziwą wakacyjną przygodę. Magazyn Ekstremalny w każdą sobotę na antenie Radia eM od 9 do 10. "

Sobota, 9.00 - Magazyn ekstremalny  

Programy