107,6 FM

17.08.19 | Ekstremalna jazda na rowerze z mikrofonem Radia eM

Jazda na rowerze też może być ekstremalna! Wystarczy pojechać na trasy enduro by poczuć dreszczyk adrenaliny. Justyna Stolfik-Binda ćwiczy górskie zjazdy i podjazdy w Magazynie Ekstremalnym.

1. Jazda na rowerze - kiedy zaczyna być ekstremalna?

2. O rowerach i sprzęcie słów kilka

3. Bandy, rollery i strome zjazdy - atrakcje tras enduro

4. Ekstremalne zjazdy rowerowe - jest frajda, jest adrenalina

W Magazynie Ekstremalnym mamy kolejną odsłonę naszego konkursu. Tym razem trzeba wymyślić hasło lub wierszyk w jakikolwiek sposób łączące rower i Radio eM i wysłać nam je sms-em na nr 7168 w treści na początku wpisując słowo EMKA.  Koszt sms-a to 1,23 zł brutto, a nagroda to voucher na trzy noclegi dla maksymalnie 4-osobowej rodziny w luksusowych apartamentach Visit Zakopane. Na sms-y czekamy do piątku [23.08.19], do godz.12.00,  a zwycięzcę ogłosimy jak zwykle w sobotnim Magazynie Ekstremalnym.

« 1 »

O audycji

Sobota, 9.00 - Magazyn ekstremalny

Sobota, 9.00 - Magazyn ekstremalny  

"Wakacje to czas nie tylko odpoczynku , ale i przygody. Tej nie zabraknie także na 107,6 fm. W każdą wakacyjną sobotę Justyna Stolfik- Binda z mikrofonem Radia eM  poszukiwać będzie ekstremalnych doznań. I tak , razem z nią będziemy na lądzie i w powietrzu, w wodzie i pod wodą, wysoko i głęboko, mniej lub bardziej wyczynowo.... -  zawsze jednak na terenie województwa śląskiego, bo jak się okazuje nie trzeba daleko szukać by przeżyć prawdziwą wakacyjną przygodę. Magazyn Ekstremalny w każdą sobotę na antenie Radia eM od 9 do 10. "

Sobota, 9.00 - Magazyn ekstremalny  

Programy