107,6 FM

Katowice: aplikacja, która pomoże znaleźć samochód na parkingu przy Galerii Katowickiej

Navi Parking - to aplikacja, która pomoże znaleźć samochód tym którzy parkują przy Galerii Katowickiej. Jest dostępna bezpłatnie.

Galeria Katowicka uruchomiła właśnie aplikację, która ma pomóc klientom znaleźć samochód na parkingu. Jak działa? Podobnie jak GPS nawiguje i prowadzi do pojazdu. Wszystko dzięki blisko 160 mikrourządzeniom, które zostały zamontowane na dwóch poziomach parkingu.  O szczegółach mówi Aleksander Poltier - menadżer marketingu galerii:

A jakie sposoby na znalezienie pojazdu mają mieszkańcy regionu? Niektórzy robią zdjęcia, inni włączają alarm, a jeszcze inni parkują zawsze w tym samym miejscu:

Aplikacja Navi Parking daje też możliwość prowadzenia osób niepełnosprawnych do najbliższych wind.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama