107,6 FM

Wakacyjne fotografie. Czy wywołujemy jeszcze zdjęcia?

Dwie trzecie Polaków miesięcznie wykonuje ponad 30 zdjęć. Wśród nich najpopularniejsze są zdjęcia rodziny - wynika z badania "Zoom na Polaków".

Wakacje to czas, w którym fotografujemy najwięcej. Z urlopów przywozimy tysiące zdjęć. Według badania "Zoom na Polaków" coraz częściej zamiast wrzucać je do sieci wywołujemy do albumów. Dziś wywołanie zdjęcia to kilka sekund. W przeszłości był to długi proces, który trwał nawet cały dzień. Jak początki swojej pracy wspomina Irena Kozłowska - właścicielka jednego z zakładów fotograficznych w Katowicach?

Najwięcej fotografujemy podczas wakacji. Najchętniej fotografujemy aparatem cyfrowym, drugim ulubionym narzędziem do wykonywania zdjęć jest telefon.
Z urlopów przywozimy tysiące zdjęć, ale czy chętnie je wywołujemy?

Dodajmy, że według badania dwie trzecie Polaków wykonuje miesięcznie ponad 30 zdjęć. Wśród nich najpopularniejsze są zdjęcia rodziny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama