107,6 FM

Ślonzoki Razem idą wspólnie z PSL-em do wyborów parlamentarnych

Polskie Stronnictwo Ludowe i Ślonzoki Razem na jednej liście w wyborach parlamentarnych. Dziś zapowiedzieli to w Katowicach: lider PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Leon Swaczyna, szef partii Ślonzoki.

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz ogłosił, że jego ugrupowanie przystępuje do wyborów parlamentarnych z Partią Ślonzoki Razem oraz z Jurajsko-Śląskim Stowarzyszeniem "Dom Europejski":

Na co mogą liczyć Ślonzoki Razem - o tym lider partii - Leon Swaczyna:

Tymczasem inne regionalne ugrupowania - Ruch Autonomii Śląska i Śląska Partia Regionalna nie będą współpracować w nadchodzących wyborach z partią Ślonzoki Razem. Henryk Mercik, członek Rady Naczelnej Ruchu Autonomii Śląska nazwał koalicję PSL i Ślonzoków Razem "egzotycznym porozumieniem":

Władysław Kosiniak-Kamysz dodał, że trwają rozmowy z Pawłem Kukizem na temat wspólnego startu w wyborach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Siloe
    05.08.2019 20:15
    Egzotyczne porozumienie , może przynieść efekt w postaci egzotycznych owoców - smacznych i pożywnych. Serwowany przez kilkanaście lat lichy żur oraz nierealne i egotyczne obiecanki cacanki / autonomia 2020 ! / wodzów SPR i RAŚ tylko dla mądrych inaczej. Dwie partie śląskie mające tego samego suwerena to jest dopiero egzotyka i dziwy nad dziwy.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama