107,6 FM

Potrzebujemy was!

Młodzież z Katowic-Piotrowic nagrała w Medjugorie krótki film z przesłaniem dla księży. Jest poruszające [VIDEO].

Młodzież do kapłanów #potrzebujemyWas!
Studio Goliat

Młodzi z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach-Piotrowicach byli w Medjugorie w końcu lipca. Pojechali tam z księdzem wikarym Dawidem Lubowieckim. Na miejscu wpadli na pomysł nagrania krótkiego przesłania do duchownych.

Uczestnicy pielgrzymki poza kamerą wyjaśniają, że w ostatnim czasie z kapłaństwa odeszło kilku księży. Część grupy znała niektórych z nich. Stąd u młodych zrodziło się pragnienie, żeby dla kapłanów nagrać to przesłanie.

Dziewięcioro młodych dziękuje w filmie księżom za to, że dzięki nim mogą przyjmować Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wyrażają też wdzięczność za udzielanie sakramentu pokuty. - Drodzy księża, prosimy was o tę posługę, w której nikt nie może was zastąpić - mówi jeden z chłopaków.

- Chcę, żebyście wiedzieli, że patrzenie na kapłana, który posługuje z radością, jest bardzo, bardzo budujące - dodaje jego koleżanka.

- Potrzebujemy was! - wybrzmiewa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama