107,6 FM

Rodzina wyrzucona z zakopiańskiego pensjonatu, bo... zgłosiła zastane usterki

Skandaliczne zachowanie właścicielek, które potraktowały turystów paralizatorem zostało nagrane.

Czteroosobowa rodzina z zachodniopomorskiego przyjechała do willi Tatarzanka na wakacje. Po przyjeździe i rozpakowaniu obeszli apartament, by zgłosić właścicielkom zastane usterki, aby po zakończeniu pobytu było jasne, że to nie oni dokonali szkód. Gdy właścicielki otrzymały mmsa z fotografiami usterek przyszły do pokoju, zaczęły wyrzucać z lodówki jedzenie, do najemców zwracały się w sposób wulgarny, a matkę zaatakowały paralizatorem na oczach dzieci. 

Wyrzuceni turyści z pensjonatu
Tygodnik Podhalański

Mężczyzna nagrał zdarzenie telefonem komórkowym, film został opublikowany w mediach społecznościowych, a o kuriozalnej sytuacji napisał "Tygodnik Podhalański". 

Co ciekawe to nie pierwsze tego typu zachowanie właścicielek willi Tatrzanka. Kilkanaście podobnych sytuacji opisali inni turyści w opiniach na jednym w portali pośredniczących w wynajmowaniu noclegów. Co łączy wszystkie sytuacje to pobieranie przez właścicielki pełnej opłaty za pobyt w dniu przyjazdu i następnie bardzo szybkie i agresywne wyrzucanie najemców z lokalu pod byle pretekstem (np wejścia do pokoju w butach).

Jak donosi "Tygodnik Podhalański" obie strony zapowiadają, że będą dochodzić swoich praw w sądzie. Jedna z właścicielek twierdzi, że w wyniku zajścia jej matka ma złamany krąg szyjny w kręgosłupie.

« 1 »
  • AFU
    15.08.2019 12:40
    Już dawno mówiło się że cepry powinni przysyłać dutki pocztą, a do Zakopca wcale nie przyjeżdżać. Miejscowi psioczyli na najazd na miasto urlopowej stonki, ale do takich starć jakoś nie dochodziło. Nie było smartfonów, kamer ani paralizatorów, a użycie przeciw gościom ciupagi jakoś jednak nie uchodziło. Nie pamiętam też pomimo licznych spędzonych tam urlopów żeby ktoś nawet oglądał zdawany pokój i liczył meble czy inne drobiazgi, oddawało się klucz, do widzenia i w drogę. Inny był świat, meble solidniejsze, ludzie... na pewno różni. Ale teraz to nowa "jakość". Myślałem by jeszcze kiedyś odwiedzić Góry po ponad ćwierć wieku, ale teraz się waham. Może lepiej zachować dobre wspomnienia.
    doceń 7
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama