107,6 FM

Co w numerze? #37

Kolejny letni numer przynosi wiadomości z pielgrzymek i wakacyjnych wyjazdów (i przyjazdów). Jest też coś dla tych, którzy szukają atrakcji na miejscu.

W Gościu Gliwickim na niedzielę 18 sierpnia można przeczytać m.in. o pielgrzymce KSM-u Szlakiem Orlich Gniazd na Jasną Górę, wyjeździe młodych do Taizé we Francji i ich planach po powrocie, pielgrzymce konnej do Goja i działalności stowarzyszenia "Hubertus" czy rozłożonych na rok obchodach 25-lecia parafii jezuitów na osiedlu Kopernika w Gliwicach.  

Zainteresowanym historią lokalną polecamy szczególnie artykuł o ulicach Dolnych i Górnych Wałów w Gliwicach, których ciekawostki przybliża Bogusław Tracz, autor książki „Gliwice. Biografia miasta”.

Bohaterem naszego wakacyjnego cyklu o zwierzęcych symbolach w sztuce sakralnej tym razem jest pies, który - może ku zaskoczeniu niektórych - nie zawsze był traktowany jako wierny towarzysz człowieka.

Oprócz tego zamieszczamy różne inne bieżące wiadomości i zapowiedzi wydarzeń.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" na 18 sierpnia jest dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu z listy dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama