107,6 FM

Sosnowiec. W Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II otworzono Oddział Dermatologii Dziecięcej

Oddział Dermatologii Dziecięcej został przeniesiony do Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Dziś nastąpiło uroczyste otwarcie.

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu oficjalnie otworzyło dziś Oddział Dermatologii Dziecięcej. To zaledwie jeden z czterech oddziałów szpitalnych w Polsce, gdzie można leczyć dzieci z chorobami skóry.

- Oddział został przeniesiony do Sosnowca z Katowickiego Centrum Onkologii - mówi prezes szpitala dr Andrzej Siwiec:

- Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu zapewnia opiekę kompleksową tak by dzieci mogły korzystać także z wiedzy specjalistów z zakresu chirurgii, reumatologii, psychiatrii czy pediatrii - mówi ordynator oddziału dr Barbara Szpyrka:

Centrum Pediatrii w Sosnowcu udziela rocznie ok. 50 tys. porad specjalistycznych oraz hospitalizuje ok. 8 tys. pacjentów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama