107,6 FM

Co w numerze? #39

Ochrona dzieci i młodzieży przed wykorzystaniem seksualnym w diecezji to główny temat nowego numeru Gościa Gliwickiego.

1 września wchodzą w życie zasady ochrony dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych i bezradnych przed wykorzystaniem seksualnym, opracowane wspólnie dla diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej. Prezentujemy dokument pt. „Świadomość – Zapobieganie – Reagowanie”, w którym zostały zawarte, a także wywiad z ks. dr. Rafałem Dappą, delegatem biskupa gliwickiego ds. ochrony dzieci i młodzieży.

Ponadto zachęcamy do lektury kilku wakacyjnych artykułów: o wyprawie piechurów NINIWY Team nad Morze Czarne, pielgrzymce pieszej trzech księży z Zabrza do Santiago de Compostela i wyjazdu rekolekcyjno-wypoczynkowego „Młodych na Progu” w Karkonosze. 

Oprócz tego zamieszczamy różne inne bieżące wiadomości i – jak zawsze – zapowiedzi wydarzeń.

Nowy numer Gościa Gliwickiego na 1 września jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama