107,6 FM

15.09.19 | Planszówki są fajne

Jednoczą rodzinę, pomagają budować relacje i są na czasie. Gier planszowych reaktywacja.

15.09.19 | Planszówki są fajne   Bielsko-Biała, 07.12.2016. Zajęcia Klubu Mamy w salce katechetycznej parafii św. Pawła Apostoła na osiedlu Polskich Skrzydeł Urszula Rogólska /Foto Gość

Ale najpierw o drugim śniadaniu. Anna Pawelec z Fundacji Jemy Eko.

Gry planszowe również dla dzieci z problemami natury neurologicznej. Jakie polecamy?

Jak wiedzę przyswajają chłopcy i dlaczego lepiej gdy są w edukacji zróżnicowanej. O tym Krzysztof Mikuła ze Szkoły dla Chłopców Kuźnica.

Urszula Koszutska, czyli garść porad psychologa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Tomasz33
    27.09.2019 13:23
    Oczywiście, że planszówki są fajne, a te odpowiednio wybrane mogą sporo nauczyć nasze dzieci. Grałem z synem w Kolejowy zawrót głowy z alexandra, cała rozgrywka odbywa się na planszy przypominającej makietę kolejki ze zwrotnicami. Zauważyłem, że mój mały potrafi myśleć logicznie, czasem nawet lepiej jak ja. Jak planszowe to tylko te wartościowe.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy