107,6 FM

Katowice. Kolejne ulice włączone do strefy Tempo 30

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Właśnie w tym czasie została podjęta decyzja o poszerzeniu strefy Tempo 30 o kolejne ulice.

Strefa tempo 30 w Śródmieściu zostaje poszerzona o kwartał ograniczony ulicami: Sokolska, Gliwicka, Grundmanna, Chorzowska – takie informacje podał rzecznik prasowy UM Katowice Ewa Lipka

W obszarze objętym strefą Tempo 30 znajdą się więc ulice: Mickiewicza, Zabrska, Sobieskiego, Opolska i Dąbrówki. W obrębie ulic MZUiM Katowice wprowadza nową organizację ruchu. – Prace powinny zakończyć się 20 września – dodaje rzecznik.

Po raz pierwszy strefę Tempo 30 w Katowicach wprowadzono w 2015 roku. Tę inicjatywę połączono wraz z zakończeniem przebudowy strefy “Rondo-Rynek”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama