107,6 FM

22.09.19 | Waleczne mamy

Jak być mamą mistrzyni świata? Jak walczyć z dzieckiem? O tym w audycji Wspieramy mamy.

22.09.19 | Waleczne mamy  

Porady żywieniowe Anny Pawelec z Fundacji Jemy eko.

Julia i Antonina są mistrzyniami świata w akrobatyce powietrznej na szarfie. Jak przeżywają to ich mamy?

I porady psycholog Urszuli Koszutskiej.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Szarfiarka
    05.10.2019 10:56
    Pasja cudowna, dziewczyny są ambitne i super razem pracują. Ale jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata to ich olbrzymi sukces to totalna bzdura w ich konkurencji startował tylko jeden zespół i to z Polski więc czy ten tytuł mistrzowski ma sens? Na tych zawodach startowały głównie polki. A z Ibizy wróciło ponad 20 Polek które zostały Mistrzyniami Świata. Tyle, że czasem startowała w danej konkurencji jedna osoba i pomimo, że nie miała żadnych rywalek zostawała mistrzynią świata.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy