107,6 FM

Sosnowiec. Otwarcie nowej siedziby prokuratur z udziałem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry

Ponad 28,5 miliona złotych kosztowała nowa siedziba dwóch sosnowieckich prokuratur rejonowych: Sosnowiec-Północ i Sosnowiec-Południe. Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie budynku znajdującego się przy ulicy Janowskiego.

4 tysiące metrów powierzchni użytkowej, 85 stanowisk parkingowych, dwie nowoczesne czytelnie, pokoje zatrzymań, pokoje okazań z lustrami weneckimi, sala dla matek z dziećmi. Tak prezentuje się nowy budynek, w którym swoją siedzibę będą miały Prokuratury Rejonowe: Sosnowiec - Północ i Sosnowiec Południe. Dziś nastąpiło otwarcie obiektu, który zbudowany został w 2 lata. Obecny na uroczystości był minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro:

W najbliższych dniach przeniosą się tam prokuratorzy. Tłumaczy Waldemar Łubniewski z Prokuratury Okręgowej w Katowicach:

Koszt realizacji inwestycji wyniósł ponad 28,5 miliona złotych. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama