107,6 FM

Kampania wyborcza. PiS podsumowało "Program dla Śląska". Zrealizowano 7 z 80 projektów

Prawo i Sprawiedliwość podsumowało "Program dla Śląska". Rządowy program dla regionu jest realizowany od blisko dwóch lat.

Do tej pory całkowicie zamkniętych jest siedem projektów. W ramach programu wydano ponad 14 mld złotych. Jakie inwestycje udało się zrealizować? Mówi Wojewoda Śląski - Jarosław Wieczorek:

 

Zrealizowanych jest 7 projektów i wydane 14 mld złotych. Łącznie Program dla Śląska przewiduje realizację ponad 80 projektów za ponad 50 miliardów złotych. Wśród nich inwestycje drogowe, kolejowe, ale także działania na rzecz ochrony środowiska. - To program żywy- przekonuje minister finansów, inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński:

 

 Minister Jerzy Kwieciński podkreśla, że program jest elastyczny i w przyszłości może zostać rozszerzony o kolejne projekty.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama