Trener GKSu Tychy, Ryszard Tarasiewicz: w dwóch meczach 6 punktów zabrali nam sędziowie

I-ligowy GKS Tychy nie próżnuje podczas przerwy na mecze reprezentacyjne. Piłkarze z Tychów w meczu sparingowym ograli Odrę Opole 6-1. Trener Ryszard Tarasiewicz odniósł się do ostatnich dwóch ligowych meczów drużyny.

GKS Tychy straszy rywali w ataku, razi brakiem punktów. W dwóch ostatnich ligowych meczach - zespół z Tychów strzelił aż 5 goli, ale stracił ich aż 7 i w konsekwencji w obu nie zdobył nawet punktu. O przyczynę takiego stanu rzeczy zapytaliśmy trenera - Ryszarda Tarasiewicza:

W piątek GKS Tychy, korzystając z przerwy na mecze reprezentacji rozegrał na własnym stadionie mecz sparingowy z Odrą Opole. Tyszanie wygrali 6-1.

Ostatnie dwa ligowe mecze tyszanie jednak przegrali tracąc w nich w sumie 7 goli. Dlaczego tak łatwo dają sobie wbić gola? O to pytaliśmy piłkarza GKSu Dawida Kasprzyka:

W tabeli Fortuna I. ligi GKS Tychy zajmuje 10. miejsce, tuż za GKS-em Jastrzębie.