107,6 FM

Chorzów. Specjalistka od osteopatii w Chorzowskim Zespole Szpitali Miejskich

Zamiast operacji – ucisk nogi lub ręki. Chorzowski Zespół Szpitali Miejskich odwiedziła specjalistka w dziedzinie osteopatii. Dr Mary Banihashem jest wykładowcą akademickim na uniwersytetach medycznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie.

Dziś poprowadziła szkolenie dla chorzowskich lekarzy. Tematem była innowacyjna metoda diagnostyki i leczenia stawów oraz kości. Na czym dokładnie polega? Tłumaczy Jarosław Kurak - lekarz z Zespołu Szpitali Miejskich:

W Polsce metoda jest znana, ale wciąż niewielu ortopedów i rehabilitantów ją stosuje. Wizyta specjalisty w tej dziedzinie ma przyczynić się do popularyzacji metody.

- Metoda ma pomóc pozbyć się bólu głowy, kręgosłupa czy drętwienia kończyny bez operacji. Polega na poprawie ułożenia stawów w organizmie za pomocą technik manualnych - tłumaczy dr Mary Banihashem:

Dr Mary Banihashem na co dzień wykłada na uniwersytetach medycznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Jej wizyta w Chorzowie to odpowiedź na zaproszenie Fundacji Afriquia, która koordynowała już współpracę chorzowskiego szpitala ze szpitalem w Kigali. Dr Mary Banihashem zapowiedziała, że do Polski na pewno wróci.   

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama