107,6 FM

Chorzów. Onkologia i Hematologia w Zespole Szpitali Miejskich wznowi działalność

1 grudnia oddział onkologii i hematologii w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie wznowi działalność. Przyczyną zawieszenia pracy oddziału był brak lekarzy specjalistów i odejście ówczesnej ordynator oddziału na emeryturę.

Oddział onkologii i hematologii w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie w grudniu wznowi działalność. Po 4 miesiącach przerwy oddziałem pokieruje nowa ordynator i nowi specjaliści. Mówi prezydent Chorzowa Andrzej Kotala:

Od 1 grudnia oddziałowi szefować będzie dr Katarzyna Machnik, która po latach wraca do szpitala:

W okresie zawieszenia oddziału wszyscy jego pacjenci zostali zabezpieczeni w szpitalach w Zabrzu, Katowicach i Krakowie, pracownicy zostali przeniesieni do pracy na inne oddziały chorzowskiego szpitala.

Dziewięcioro leczonych tam stacjonarnie wcześniej dzieci najprawdopodobniej powróci do chorzowskiego szpitala wraz z otwarciem oddziału.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama