107,6 FM

Wojkowice. Burmistrz Tomasz Szczerba rzuca wyzwanie urzędnikom. Chodzi o jazdę na rowerach elektrycznych

Burmistrz Wojkowic rzuca wyzwanie samorządowcom Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Tomasz Szczerba chce, by do końca przyszłego roku opublikowali liczbę przejechanych kilometrów na zakupionych dla urzędników przez metropolię rowerach elektrycznych.

Na kupno i konserwację 230 takich pojazdów metropolia wydała ponad 2,2 mln zł. Burmistrz Wojkowic Tomasz Szczerba proponuje: za rok niech każda gmina opublikuje, ile kilometrów przejechali na rowerach tamtejsi urzędnicy:

Burmistrz Wojkowic na rowerze zamierza dojeżdżać na miejskie uroczystości, nadzorować inwestycje, odwiedzać placówki oświatowe.

Wyzwanie rzucone przez T. Szczerbę komentuje rzecznik Urzędu Miasta w Sosnowcu Rafał Łysy:

Przypomnijmy, rowery elektryczne dostanie każda z 41 miejscowości zrzeszonych w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

O tym, że rower elektryczny miał być popularny w metropolii, pisaliśmy w ubiegłym roku: Rower elektryczny przyszłością Metropolii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama