107,6 FM

Pszczyna. Centrum przesiadkowe otwarte. Parking na blisko 200 aut, poczekalnia i przystanki autobusowe

W Pszczynie otwarto dziś centrum przesiadkowe. Składa się ono z parkingu na prawie 200 aut, budynku z poczekalnią i punktami obsług podróżnych oraz wiaty z 6-cioma przystankami autobusowymi.

Pszczyna doczekała się centrum przesiadkowego z prawdziwego zdarzenia. Tuż przy dworcu PKP powstał nowoczesny obiekt. Centrum w ciągu doby będzie obsługiwało 178 autobusów. Powstał tam też nowy parking na prawie 200 samochodów oraz parking rowerowy.

Pszczyna. Centrum przesiadkowe otwarte. Parking na blisko 200 aut, poczekalnia i przystanki autobusowe   Otwarcie centrum przesiadkowego w Pszczynie Justyna Stolfik-Binda / Radio eM

Justyna Stolfik-Binda była obecna podczas otwarcia centrum:

Centrum powstało przy współpracy Powiatu Pszczyńskiego i miasta Pszczyna, które buduje 22 km ścieżek rowerowych, które będą promieniście prowadziły z centrum w różne części miasta.

Pszczyna. Centrum przesiadkowe otwarte. Parking na blisko 200 aut, poczekalnia i przystanki autobusowe   W centrum w Pszczynie jest też miejsce na przystanki autobusowe Joanna Wyleżoł / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama