107,6 FM

Górski Bieg Frassatiego 2020 - Gotowy na wyzwanie?

Zobacz zwiastun drugiej edycji rodzinno-sportowej imprezy organizowanej wspólnie przez "Gościa" i Radio eM" w krainie beskidzkich jezior!

Górski Bieg Frassatiego to impreza, której pierwszą edycję zorganizowaliśmy w tym roku wspólnie z Radiem eM i Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu gminy Czernichów w Międzybrodziu Bialskim w Beskidzie Małym. Jej głównym wydarzeniem był górski półmaraton, którego patronuje niesamowity człowiek - bł. Pier Giorgio Frassati. 

Prawie 22-kilometrowa trasa biegu jest poprowadzona szczytami wokół Międzybrodzia Bialskiego, a meta i całe miasteczko biegowe zlokalizowane nad samym brzegiem jeziora Międzybrodzkiego. Właśnie tutaj równolegle do biegu głównego trwała rodzinna impreza z biegami dla dzieci, pokazem iluzji w wykonaniu Tomka Kabisa, koncertem muzyki irlandzkiej i innymi atrakcjami. Pomimo upału w ciągu całego trwania imprezy przez piknik rodzinny Gościa i Radia eM przeszło blisko tysiąc osób. 

Już teraz chcemy zaprosić Was na kolejną edycję tego wydarzenia. Zapisy uruchomimy 1 grudnia o 20:00, a link do formularza rejestracyjnego opublikujemy na stronie biegfrassatiego.gosc.pl oraz na fanpage'u facebookowym biegu. 

Górski Bieg Frassatiego 2020 - Gotowy na wyzwanie?
Górski Bieg Frassatiego

Równocześnie trwa plebiscyt portalu biegigorskie.pl na najlepszy górski bieg roku 2019. W konkursie mogą głosować biegacze, którzy startowali w danych zawodach. Jeśli startowałeś w pierwszej edycji Biegu Frassatiego to zachęcamy do oddania swojego głosu na naszą imprezę. Link do głosowania znajdziesz TUTAJ. Wśród biegaczy, którzy oddali swoje głosy w plebiscycie, organizator konkursu - portal biegigorskie.pl - rozlosuje pakiety startowe na najlepsze biegi w Polsce.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama