107,6 FM

Katowice. Regionalna odsłona Szlachetnej Paczki zainaugurowana

W całym kraju ruszyła dziś (16.11) Szlachetna Paczka - jedna z największych akcji charytatywnych. Inauguracja była dość huczna - w marszach przez wszystkie miasta wojewódzkie przeszli wolontariusze i przyjaciele Szlachetnej Paczki.

Inauguracji towarzyszyło też otwarcie bazy danych osób potrzebujących. W każdym regionie darczyńca może przeczytać historię danej rodziny i wybrać, komu chce pomóc. - Mówi Piotr Kałuża, koordynator regionalny Szlachetnej Paczki w województwie śląskim:

- Dodała Bożena Rolnik, koordynator regionalny i trener wewnętrzny w Stowarzyszeniu "Wiosna". Dotychczas organizatorzy w całym kraju wytypowali co najmniej 21 tys. rodzin i osób, które mogą potrzebować pomocy materialnej i niematerialnej.

Każdego roku Szlachetna Paczka pomaga w województwie śląskim ponad 2 tysiącom rodzin.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama