107,6 FM

16.11.2019| Zapraszamy na wycieczkę do Kraju Długiej, Białej Chmury

Nowa Zelandia to podobno jedno z tych miejsc, gdzie nie trzeba wiele planować, bo i tak dotrze się do miejsc, które wywołują zachwyt. Czy tak jest? Pytaliśmy Katarzynę Nocoń - posłuchajcie:

Roys Peak   Roys Peak
Katarzyna Nocoń na Roys Peak
Katarzyna Nocoń

Katarzynę Nocoń z biura podróży 7 Kontynentów pytamy czy Nowa Zelandia jest tylko dla najbogatszych i gdzie znajduje się filmowy Mordor  z "Władcy Pierścieni ":

Zwiedzamy  Nową Zelandię czyli trzy razy KIWI  oraz kraj lodowców i wulkanów:

O plażowaniu i o tym jak tłumaczyć maoryską nazwę  Nowej Zelandii - Kraj Długiej, Białej Chmury...

Ile trzeba stać w kolejce po słynne hamburgery w Quinstown   i co jeszcze dobrego i ...niedobrego można zjeść w Nowej Zelandii:

Czas na nowozelandzkie miasta oraz o tym czy istnieją Wyspy Szczęśliwe .. na koniec spróbujemy opowiedzieć wam o kolorach Nowej Zelandii:

Rotorua   Rotorua
Katarzyna Nocoń
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy