107,6 FM

Przygotowania do przeglądu rozpoczęte

Do 5 grudnia przyjmowane są zgłoszenia na XX Jubileuszowy Międzyszkolny Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych.

Przegląd odbędzie się od 9 do 13 grudnia jak zwykle w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach. Organizowana z dużym rozmachem i na wysokim poziomie impreza co roku gromadzi uczestników z różnych stron województwa śląskiego. Jak podkreśla Aleksandra Maliszewska, organizator przeglądu, aktorzy pierwszych przedstawień są już dorosłymi ludźmi, a teraz ich dzieci pojawiają się na scenie.

Od lat również Gość Niedzielny jest patronem medialnym przeglądu. Cieszymy się, że udało się zachować i przekazać piękną tradycję, w której chrześcijański wymiar świąt jest pieczołowicie pielęgnowany.

Zespoły teatralne swoje przedstawienia zaprezentują jeszcze przed Bożym Narodzeniem, a po Nowym Roku odbędzie się uroczysta gala z występem wyłonionych laureatów i podsumowanie przeglądu. Tym razem odbędzie się ona 9 stycznia 2020 roku o 11.00 w GCE. Informacje i regulamin dostępne są na stronie wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama